Wygrana w pierwszej kolejce

W niedzielę 12 sierpnia o godzinie 11:00, Zatorzanie podejmowali na własnym stadionie drużynę LKS Garbarz Zembrzyce. Gospodarze chcieli odegrać się za dwie porażki z ubiegłego sezonu, a zarazem wejść dobrze w aktualny sezon.

Mecz zaczął się dla nich doskonale. Ciągłe ataki sprawiły, że nie musieliśmy długo czekać na bramkę. P. Formas doskonale zachował się w polu karnym przeciwników i bez większych problemów pokonał bramkarza gości. Do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy drużyny przeciwnej, ale byli bez radni w obliczu dobrze sprawującej się obrony drużyny z Zatora. Pod koniec pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się M. Żmuda i podwyższył wynik na 2:0.

Druga połowa była już bardziej wyrównana, lecz żadna drużyna nie umiała stworzyć sobie dogodnych sytuacji, a także zmienić wyniku spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 2:0, mamy nadzieje, że nasi zawodnicy będą regularnie punktować i w tym sezonie będą bić się o czołowe lokaty.

LKS Zatorzanka Zator: F. Lichański - J. Mika, K. Skrobacz, S. Baluś, A. Stanek - P. Leszczyński (W. Kwiatkowski), R. Makuch, K. Wolanin, M. Żmuda(D.), P. Stefaniak - P. Formas (A. Celej)

LKS Zatorzanka Zator - LKS Garbarz Zembrzyce 2:0 (2:0)